D7 un Gladiator SUP dēļi.

Pateicoties savam praktiskumam, piepūšamie SUP dēļi iekaro arvien lielāku popularitāti. Šogad savu SUP dēļu piedāvājumu esam paplašinājuši ar diviem jauniem SUP dēļu zīmoliem – D7 un Gladiator. Jaunie dēļi jau ir iemēģināti un atsauksmes ir ļoti pozitīvas.

D7 SUP

Neskatoties uz salīdzinoši demokrātisko cenu, šie dēļi mērķē uz “premium” dēļu statusu. Uz reiz pamanāms, ka dēļi ir kvalitatīvi un labi nostrādāti. Pamata komplektācija ir bagātīga, ieskaitot teju 200 eur vērtu karbona!!! airi ar atsevišķu somiņu, ērtu dēļa mugursomu ar riteņiem, maināmas gaisa plūsmas pumpi ar spiediena mērītāj un pat dēļa pavadu.

D7 dēļi ir vieni no vieglākajiem piepūšamajiem SUP dēļiem tirgū, jo ir izgatavoti no vācu HeyTex materiāla. Šim materiālam, atšķirībā no citiem piepūšamajos dēļos izmantotajiem “dropstich” materiāliem, pavedieni izvietoti daudz blīvāk. Pateicoties šai tehnoloģijai, dēļi ir ne tikai viegli, bet arī noturīgi pret deformācijām. D7 piedāvā septiņus dažādus piepūšamo sup dēļu modeļus, kas piemēroti dažādiem braucējiem un pielietojumam.

 

Gladiator

Izvērtējot cenas / kvalitātes / komplektācijas attiecību, šis, iespējams, ir viens no labākajiem piedāvājumiem budžeta klasē. Dēļi un aksesuāri ir kvalitatīvi un funkcionāli. Gladiator dēļi izgatavoti no industrijā plaši lietotiem materiāliem, kas ir izturīgi un uzticami, lai arī smagāki, salīdzinot ar D7 dēļos izmantoto HeyTex.

Rūpnīcas komplektācijā ir viss nepieciešamais – alumīnija airis ar regulējamu garumu, pumpis ar spiediena mērītāju, dēļa soma un pavada. Arī Gladiator piedāvā izvēlēties piemērotāko no septiņiem dažadas formas, tilpuma un pielietojuma dēļiem. Visiem modeļiem paredzēta vieta bagāžas nostiprināšanai.

 

Izturīgās konstrukcijas un lieliskās cena Gladiator dēļus padara par labu variantu arī tiem, kam nepieciešams uzticams dēlis sup nomas vajadzībām.
Ja vēlies saņemt konsultāciju, apskatīt vai izmēģināt kādu no mūsu piedāvātajiem dēļiem – droši sazinies ar mums.

Gladiator  un D7 SUP dēļus iegādājies šeit.

Surfpro.lv vietnē esošā oriģinālā satura pārpublicēšana vai citāda veida izmantošana iespējama tikai pēc saskaņošanas ar Surf Pro.

Share this post
Surf Pro veikals Rīgā