AZTRON SUP

Aztron – jaunākās tehnoloģijas un pievilcīgs dizains

Pateicoties savam praktiskumam, piepūšamie SUP dēļi iekaro arvien lielāku popularitāti, tādēļ mēs Surf Pro paplašinam dēļu klāstu un piedāvājam jaunu zīmolu – AZTRON, kas izceļas ar inovatīviem tehnoloģiskajiem risinājumiem, lielisku kvalitāti un dizainu un turklāt arī ļoti pievilcīgu cenu.
Surf Pro veikalā pieejami 6 dažāda veida AZTRON piepūšamie SUP dēļi, kas paredzēti gan dažādiem braukšanas apstākļiem un pielietojumam, gan atšķirīgiem braucēju tipiem.

Double Chamber tehnoloģija
Jaunie AZTRON SUP dēļi ir izgatavoti izmantojot SUP industrijā modernākās tehnoloģijas. Visos Aztron SUP dēļos tiek izmantota unikāla dubulto kambaru (Double Chamber) tehnoloģija, kas padara dēli stingrāku un drošāku. Sup dēļa ārmalas satur vienu gaisa kambari, vidus daļa – otru. Šī tehnoloģija dēli padara par 30% stingrāku un stabilāku uz ūdens, kā arī palielina braucēja drošību, gadījumā, ja dēlis tiek caurdurts.

Pateicoties Double Chamber, stabilitātes sajūta vizinoties uz Aztron piepūšamā SUP dēļa būs līdzīga kā braucot uz cietā SUP dēļa.
Aztron “premium” klases modeļi izgatavoti no īpaši laminēta Drop-Stich materiāla izmantojot modernu Double Layer Fusion laminēšanas tehnoloģiju. Tādējādi iegūstot vieglāku svaru vienlaikus saglabājot stingrību un izturību.

Pamata komplektācijā ietilpst viss nepieciešamais – ērta ergonomiska mugursoma, regulējama garuma trīsdaļīgs alumīnija airis (165 – 210 cm), pumpis ar spiediena mērītāju, drošības saite (leash) un remonta komplets.

AZTRON SUP dēļi ir moderni, izturīgi, droši un stabili. Papildinājumā ar krāšņu krāsu dizainu un lielisku cenas – kvalitātes balansu šī varētu būt viena no labākajām izvēlēm, ja esi sauna SUP dēļa meklējumos.
Apmeklē mūs Surf Pro veikalā Lāčplēša ielā 79 un mēs palīdzēsim izvēlēties Tev piemērotāko SUP dēli.

Vairāk informācijas: https://www.aztronsports.com/products/

SUP board, SUP dēļi, Надувная доска.

Share this post
Surf Pro veikals Rīgā