WingFoil skola

Kas ir wingfoil? Wingfoil vai wingsurf ir viens no straujāk augošajiem ūdens dēļu sporta veidiem, kas savieno vindsērfinga, kaitsērfinga un hidrofoil elementus. Galvenais wingfoil princips ir izmantot buru jeb “wing”. Līdzīgi kā vindsērfingā, arī šeit vēja jauda nodrošina vajadzīgo ātrumu un spēku. Hydrofoil spārns braucēju paceļ virs ūdens virsmas, ļauj slīdēt un baudīt lidojumu. Wingfoil buru iespējams izmantot arī braucot ar SUP dēli, sniegadēli, skrituļdēli, slēpēm vai slidām. Wingfoil piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem ūdenssportistiem, kuri vēlas izmēģināt ko jaunu un aizraujošu.
Esi ieinteresēts? Piedāvājam apgūt wingfoil kopā ar mums. Apmācības, atkarībā no vēja apstākļiem, notiek Pāvilostas vai Liepājas pludmalē un veikparkā Das Crocodill. Saņemsi visu nepieciešamo aprīkojumu, zinoša instruktora padomus un foršu piedzīvojumu. Ātrākais un drošākais ceļš uz wingfoil ir apgūt katru elementu atsevišķi – vispirms apgūsi braukšanu ar hidrofoil dēli veikparkā, tad atsevišķi iemācīsies kontrolēt buru (wing) un visbeidzot liksim visu kopā un dosies jūrā ar pilnu inventāra komplektu. Iepriekš vienojoties varm piedāvāt foilošanas apmācību arī Rīgas apkārtnē.
Apmācībai izmantojam modernu, iesācējam piemērotu aprīkojumu. Apmācību maksa ir 50eur/h. Viss inventārs iekļauts cenā. Par veikparka izmantošanu jāmaksā atsevišķi.
Lai pieteiktos apmācībai zvani, vai sūti ziņu Watsapp: +37129339936
Seko līdzi mūsu aktivitātēm kādā no mūsu soctīklu kontiem Instagram vai Facebook

Share this post
Surf Pro veikals Rīgā