5 lietas, kas noderēs pludmalē

Tu sērfo, kaito, vai brauc ar sup dēli? Te piecas lietas, kas noderēs dodoties uz pludmali.

  1. Pārģērbšanās pončo un mētelis
    Vēsā laikā silts un patīkams pončo pludmalē ir neaizsājams. Pončo ne tikai pasargā no auksta vēja, bet arī kalpo kā praktiska “ģērbtuve”, lai ērti uzvilktu un novilktu hidrotērpu. Protams, pončo var izmantot arī kā dvieli. Izvēlies Poncho Teddy papildus siltumam vai Poncho regular, ja vēlies pončo no frotē auduma, kas labi uzsūc mitrumu.
    Savukārt, Mystic Poncho Explore pludmales mētelis vairāk paredzēts īpaši skarbiem laika apstākļiem. Tā biezā odere uzturēs siltumu un ārējais ūdensnecaurlaidīgais slānis pasargās no lietus un vēja.

2. Pārģērbšanās paklājiņš
Lai padarītu slapja hidrotērpa novilkšanas procesu mazāk mokošu, ir izgudrots pārģērbšanās paklājiņš. Tas nodrošina tīru un sausu virsmu, uz kuras stāvēt novelkot hidrotērpu. Tādējādi tas aizsargā tavu hidrotērpu no smiltīm un gružiem un vienlaikus kalpo par somu slapjās hidras transportēšanai. Viss ģeneālais ir vienkāršs!

3. Soma slapjajiem aksesuāriem
Vēsā laikā dodoties uz pludmali neiztiksi bez neoprēna zābakiem, cimdiem un cepures. Ērta soma nodrošinās, ka tavi slapjie piederumi glabāsies vienuviet, nevis mētāsies apkārt auto bagāžniekā. Tas ir vienkāršs, bet svarīgs aprīkojums sērfotājiem aukstākos mēnešos.

4. Ūdensizturīgs atslēgu maciņš un jostas soma
Auto atslēgas uzglabāšanai lieliski noder neliels ūdensizturīgs maciņš, kuru var pakārt kaklā un palikt zem hidrotērpa. Tādējādi tavas auto atslēgas vienmēr būs drošībā. Savukārt SUP dēļotājiem piemērota būs speciāla jostas soma dažādiem sīkumiem.

5. Pudele karstam dzērienam
Kas var būt vēl labāks par siltu dzērienu pēc sērfa sessijas vēsā dienā? Neatkarīgi no tā, vai tā ir tase kūpošas kafijas, tējas vai karsta kakao, tas sasilda ķermeni un atjauno garu. Mystic MIZU termosi, pudeles un krūzes izgatavoti no nerūsējoša tērauda un ir radīti ilgai kalpošanai.

Mēs – Surf Pro komanda, esam kaislīgi kaitborda, veikborda, sērfošanas, vindsērfinga un citu ūdens sporta veidu piekritēji. Mūsu ikdiena ir būt dabā un hidrotērpu velkam biežāk kā uzvalku, tādēļ labi zinām kvalitatīva un uzticama aprīkojuma vērtību. Ja tev nepieciešama palīdzība laba inventāra izvēlē – sazinies ar mums!

Share this post
Surf Pro veikals Rīgā